איך לצלם סרטון שיווקי בעלות מינימלית

כאשר גוללים את הפיד של פייסבוק מיד רואים עד כמה הוא מוצף במידע כאשר רוב רובו הוא מידע שזמין בצורה של סרטון על פני כזה שנמצא על גבי טקסט או תמונה בלבד. המעבר אל סרטונים התחיל בערותי יוטיוב ונעשה מאוד פופולארי בכל מקום ברחבי האינטרנט, כאשר הסרטונים הפכו ונעשו לדבר שמביא אל אחוזי צפייה יותר גבוהים, ומכאן גם אל אחוזי הצלחה בכל סוג של פרויקט מפורסם. אולם, מה יש לעשות כאשר אין את סכום ההשקעה הכספי הנדרש, ומדובר בעסק בתחילת דרכו שעדיין נזקק לחשיפה מרובה? יש דרכים ליצירה של סרט תדמית או סרטון שיווקי זול, השאלה היא האם כל זה שווה את ההשקעה.

אפשר לעשות את זה לבד

קודם כל כיאה לעידן שבו הכל זמין עבור כל גולש ברחבי האינטרנט יש לא מעט תוכנות חינמיות עבור יצירה של סרטונים לצד אתרים אשר נותנים את הטיפים הנדרשים והידע המקצועי על מנת ליצור סרטון שיווקי לגמרי לבד. אבל, וזה אבל מאוד גדול, הצעד הזה מומלץ רק עבור אדם שיש לו רמה יצירתית מאוד גבוהה לצד יכולת למידה עצמאית שמצריכה הרבה סבלנות והשקעה גדולה של זמן למידה. דבר זה מוריד את העלות אל המינימום האפשרי, כאשר העלות העיקרית היא עבור הזמן שבו משקיעים אחר חיפוש המידע הרלבנטי והיצירה תוך כדי למידה. בין כל אלה יכולים לקצור פירות או להבין כי העמל לא יוצר סרטון ראוי לחשיפה.

אלטרנטיבות זולות נוספות

נכון להיום יש לא מעט פרילנסרים אשר עובדים בצורה עצמאית למדי ואת הלקוחות שלהם הם מייצרים על ידי יצירה של סרטונים בעלות נמוכה מכל השאר. הדבר מאפשר להם לצבור כמה שיותר ניסיון בענף ולעשות זאת מבלי שהם צריכים הוצאות עבור משרד או עבור פגישה עם הלקוח, במקרים מסוימים של פלטפורמה אינטרנטית בלבד. כל זה יוצר עלויות מאוד נמוכות של תפעול שממשיכות אל חיסכון עבור הלקוח עצמו, וכאן כל אדם צריך לשאול את עצמו האם הוא מעדיף לעבוד מול חברה מבוססת וידועה, או לחסוך עד כמה שניתן עבור סרטון שיווקי שאולי לא יעשה את העבודה באותה היעילות.