צילום אוכל

שוקולד מודפס עם תמונה: מתנה מקורית לאורחים בחתונה

אחת המחוות היפות ביותר שבני זוג יכולים להעניק לאורחים שלהם היא השי הקטן שמחכה לכל אורח ליד מקומו. השי הזה לא רק שולח אותם לדרכם עם מזכרת מתוקה ונחמדה מהם אלא גם מביעה את ההערכה והוקרת התודה של בני הזוג לאורחים שלהם. בני זוג שמעריכים את הטעם הטוב של השוקולד האיכותי יוכלו למצוא מארזי שוקולד זוג להעניק לאורחים שלהם, עם הפתעה מקורית ואמיתית – הדפסת התמונה של בני הזוג על השוקולד או כיתובים מעניינים. ההדפסה נעשית כמובן באמצעות צבעי מאכל טבעיים ואכילים, והאפקט המתקבל משוקולד רגיל או לבן שמודפסות עליו תמונות בני הזוג הוא מרשים במיוחד.

>> צלמתם תמונה שאתם רוצים להדפיס ע"ג מארז שוקולד ולתת כמתנה? שוקולד של קוביות פתרון נפלא!

מארזי שי לחתונה של שוקולד עם הדפסות מעניינות

אלה המארזים הכי מבוקשים אצל מי שכבר ראו הכל ורוצים להיות מקוריים באמת כלפי האורחים שלהם באירוע. זהו השי הקטן שלא עולה הרבה ומשמש הטוויסט המרענן בעלילה של כל חתונה רגילה. אלה המתנות שתרצו בוודאי לקבל בעצמכם, ולכן חשבו על השוקולד הטוב ביותר, שנעשה בעבודות יד ובסטנדרטים מקצועיים מהשורה הראשונה, שוקולד איכות שמכיל רק חומרי גלם משובחים מתוצרת קליבו הבלגית, בתוספת טעמים, צבעים וסוכריות למיניהן. התוצאה היא מארז שוקולד מרהיב וססגוני. התמונות עצמן לא חייבות להיות של בני הזוג אלא כל תמונה שתרצו להדפיס עליה וחשובה לכם או לקוחה מהחיים הפרטיים שלכם. אפשר להדפיס גם את הבדיחה הפרטית שלכם שמוכרת לאורחים, אמירה אישית לאורחים שלכם על שבאו לשמוח אתכם, להציע מהאהבה שלכם למי שחגג אתכם את יום האהבה שלכם, ולשלוח אותו הביתה עם טעם נהדר בפה של שוקולד טוב ואיכותי.

כיצד להגיש את המארז?

אנחנו יכולים להגיש לכם את השוקולד במארזים יצירתיים וססגוניים, לבחירתכם לפי התקציב והטעם שלכם. יש מארזים מנייר מעוצב בצורות שונות ואלגנטיות כדי להתאים לסוגי השוקולד ולטעם שלכם. יש מארזים בצנצנות זכוכית מיוחדות ויש מארזי שוקולד לחתונה שמגיעים בצורת שקיקים מסקרנים ויפים, בדיוק כמו שנהגו להניח פעם שקיקי סוכריות על הצלחות של אורחים. אנחנו מייצרים את כול סוגי המארזים לחתונה ומזמינים אתכם לבחור שוקולד מעולה עם הדפסת התמנה שתרצו להגיש לאורחיכם.