סרטון תדמיתי

הקשר בין סרטון תדמית ופרסום באינטרנט

יצירת תדמית חיובית היא כרטיס הביקור של כל אחד ואחד מאיתנו, מה קורה כאשר יצירת התדמית נפגשת עם העסק שלנו? איך אנו יכולים להציג תדמית עסקית נכונה וכזו שעובדת? בעזרת הפקת סרטון תדמית שיופץ ברשת ובכך יגרום לאנשים להכיר אותנו ולהבין מה בדיוק העסק שלנו מציע להם. לא פעם אנו נתקלים בפרסום שלילי ויוצר לבית העסק תדמית לא טובה- זה יכול להיות מכל מיני הסיבות אבל לקוח כאשר נתקל בפרום שלילי כזה הוא פשוט נוטש את האתר או לא פונה יותר לבית העסק הזה- לא חבל? ולכן כאשר מחליטים לערוך סרטוני תדמית חשוב מאד לדעת היכן להפיץ אותם ולפרסם כך שיעצבו את התדמית הראויה והחיובית לעסק.

 

כלי פרסום זמין

אם בעבר הפקת סרטונים לבית העסק הייתה פרוצדורה של ממש הרי שהיום כל אחד יכול לעשות זאת כמובן הכל תלוי במשאבים שיש לו אבל בסך הכל גם חדר בבית יכול להיות סט צילום יעיל ואפקטיבי. בשנים האחרונות סרטוני התדמית הראו כי טוב הם וזאת משום שהם הופצו ופורסמו באינטרנט ונתנו אפקט פרסומי איכותי שהקפיץ את העסק ופנה לקהלים רבים שצורכים את השירות או המוצר שהעסק מציע – בעקבות כך חלו עליות משמעותיות ברווחים של העסקים וכיום ניתן לראות סרטוני תדמית צצים כמו פטריות אחרי הגשם ומספקים תיאבון בריא הן ללקוחות והן לבעלי העסק.

 

איך סרטון תדמית יוצר אצל הגולש פעולת רכישה?

אז אמרנו כבר שסרטוני תדמית היום הם המודל הפופולארי ביותר לשיווק ופרסום אבל איך רואה זאת הגולש- מהצד שלו? איך באמת סרטון של מספר שניות יכול להמיר את הצפייה לרכישה? מטרתו העיקרית של כל עסק באשר הוא זה למכור . ברגע שנותנים לגולש ערך, או מענה או הצגת בעיה ופתרון לה – הם אלו שיובילו אותו לרכישה כמעט וודאית. בעזרת סרטון תדמית יכול הגולש למצוא את כל המידע הזה. אבל חשוב מאד שבסוף הסרטון יהיה איזו שהיא פעולה שהגולש צריך לעשות כדי לרכוש, אם זה להשאיר פרטים, או לשתף , או אפילו להוריד מדריך ועוד. הנעה לפעולה תיצור אפקטיביות יעילה יותר לעסק ותגרום לגולש באמת לרכוש את השירות או המוצר.

דבר נוסף הוא שהמסר צריך להיות ברור ומדויק בסרטון- מה מטרתו העיקרית של הסרטון להעביר את המידע בגובה העיניים ושלא יצטרך לנחש למה הייתה הכוונה.

שעות הפעילות של פרסום באינטרנט ללא הגבלה מה שהופך את סרטוני התדמית ל"עובדים ללא הפסקה" ויכולים להביא עוד לקוחות חדשים.