סרטי תדמית לעסקים

מחיר סרטים תדמיתיים – כמה תצטרכו להשקיע במוצר איכותי?

סרטון תדמית מהווה כלי שיווקי חשוב מאוד עבור כל עסק. כיום יותר ויותר עסקים  מחליטים להשקיע בהפקת סרטון תדמית אך חשוב מאוד לדעת שבכדי שהסרטון יענה על המטרות שלו, כדאי לבחור באנשי מקצוע טובים ואמינים עבור תהליך הפקת הסרטון. רבים תוהים כמה עליהם להשקיע מבחינה כספית על מנת שהסרטון יהיה איכותי ויענה על מטרותיו. במאמר הבא תקבלו את כל המידע אודות מחיר סרטון תדמית.

מה משפיע על המחיר של סרטים תדמיתיים?

ישנם כמה פרמטרים שישפיעו על המחיר של סרט תדמית:

ראשית כל, כתיבת תסריט מהווה עד 15 אחוזים מהמחיר הכולל של הפקת הסרט. התסריט יכלול שלבים שונים לרבות התחקיר הנדרש,  בחירת הקונספט, כתיבת טקסט רלוונטי וקופירייטינג איכותי.

שנית, הצילום משפיע כמובן על המחיר והוא יתומחר בהתאם לעד כמה מורכבת ההפקה וכמה ימי צילום נדרשים.

אם בחרתם בסרט אנימציה, סוג הסרט ישפיע על המחיר. ישנם סרטי דו ממד או תלת ממד, יש אינפוגרפיקס וגם שילוב. המחיר יהיה בהתאם לכמות העבודה שתהיה לאנימטור.

אם החלטתם ללכת על סרט שכולל בו שחקנים, המחיר יקבע בהתאם לפרנזטורים שתבחרו וגם בהתאם לכמות הניצבים שאתם זקוקים לו.

פרמטר נוסף שמשפיע על המחיר הוא העריכה וכמובן סבבי התיקונים לאחר העריכה.

גם הקריינות הנבחרת עבור הסרט משפיעה על המחיר שכן, ישנם קריינים מוכרים יותר או פחות, מקצועיים יותר או פחות והבחירה שלכם לגבי סוג הקריין תשפיע על המחיר הכולל של הפקת סרט תדמית.

אז כמה צריך  להשקיע בסרט תדמית איכותי?

סרטי תדמית לחברות דורש השקעה כלכלית מקסימלית בכל אחד מהפרמטרים שצוינו לעיל. לא כדאי להתפשר על משהו פחות טוב רק בשל מחיר זול יותר שכן, בסופו של דבר מטרתו של הסרט היא לקדם, למתג, לשווק ולפרסם את העסק שלכם בצורה הטובה והיעילה ביותר ועל כן, כדאי להשקיע בו מבחינה כלכלית ולבחור באנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום הפקת סרטים מעין אלה.