סרטוני תדמית מאנימציה

צריך סרטון תדמית? מה עם סרטוני תדמית מאנימציה?

העולם של היום הוא לא רק דיגיטלי, אלא כזה אשר זמין לגלישה בצורה קבועה עבור כל קהל הגולשים האמיתיים בעולם הוירטואלי שבו עושים הרבה מאוד עסקים. לא פעם ההיכרות של קוח עם עסק היא באופן ראשוני דרך אחד מן הערוצים הוירטואליים הללו, וכאן זה המקום לבצע את השהקעה עם רושם ראשוני שישעה את הרצון הזה להמשיך ולהכיר ואפילו לסגור עסקאות. איך עושים את זה הכי נעים לגולשים? לאחרונה זה נעשה די ברור כי סרטוני תדמית הם הדבר שמצליח לסגור את הפערים בהיכרות לא רשמית, ולהביא כמה שיותר בעלי עסקים לחפש אחר סטודיו פיל אנימציה ליצירת סרטונים מקצוענים.

דרך זולה יותר לשווק

השיווק של חברה הוא מנוע בלתי נפרד ממנה אשר מסייע לה להמשיך ולהגדיל את העסקאות והחשיפה כל הזמן, ולכן לא מעט בעלי עסקים משקיעים במידה כזו או אחרת באקטים של שיווק שיכולים להיות שונים או דומים אצל כל אחד ואחד מאלה. הדבר הבלתי נמנע הוא הוצאה של כספים עבור האקטים הללו של השיווק, כאשר במידה ונבחרה של שיווק באמצעות יצירה של סרטון לעסק, ישנו הבדל די כביר בין ההוצאה הכספית אשר תידרש עבור העסק במידה ובוחרים יצירת סרטון לייב ליצירת סרטון תדמית באנימציה. ההבדלים יוצרים פערים לטובת סרטוני אנימציה שעבורים העלות יכולה להסתכם בכמה מאות שקלים בודדים, כאשר סרטונים מסוג לייב הם כאלה שעולים כמה אלפי שקלים.

כולם אוהבים אנימציה

כאשר עומדת לה ההתלבטות בין יצירת סרטון תדמית העשוי אנימציה לעומת סרטון תדמית מצולם לייב, תמיד צריכים לקחת בחשבון כי מעבר למחיר המאוד מפתה של סרטון אשר עשוי אנימציה יש גם את העניין של יצירת מקור של תנועה רבה אל עבר הסרטון הזה על ידי כמה שיותר צופים.

סרטונים מצוירים הם כאלה אשר להם יש נטייה ברורה להיות כאלה שיותר מעניינים את הגולשים מאשר כאלה שבהם יש קריינים או כל סוג של תסריט מצולם אחר בו בוחרים. ברגע בו מבינים שזהו סרטו אנימציה, גורם המשיכה יגדל באופן די משמעותי. אם כבר משקיעים בסרטון שיווקי, אז שיהיה כזה שלו יש הרבה צופים נלהבים.

> קראו גם: סרטון תדמית אנימציה – תדמית עם חיוך!