צילום בריתה

צלם לבריתה

אירוע הבריתה לתינוקת הוא אחד האירועים הכי משמחים בחיי המשפחה. לכן חשוב לתעד את היום הזה בעזרת שירותים צילום מקצועיים. חשוב ליצור קשר עם צלמים מחברות שונות, לבדוק מחירים, גלריות לדוגמא ולהתייעץ עם הורים שכבר התנסו בעבר באירועים מסוג זה כדי לקבל את השירות הטוב ביותר.

מחיר שירותי צילום לבריתה

המחיר המקובל בתחום הוא 750 ₪ כאשר את התמונות מקבלים על דיסק בפורמט המותאם גם להדפסה. במידה ואתם רוצים אלבום, המחירים יכולים להגיע עד ל 1500 ₪. ישנם צלמים שמציעים סכום נמוך יותר וישנם צלמים שמציעים סכום יותר גבוה. יכולים להיות לכך גורמים שונים כמו איכות האלבום, האם מדובר בצוות צילום או צלם יחיד ועוד.

צלם יחיד: במידה ואם עושים אירוע קטן וצנוע בבית או בחצר, אין כל סיבה להזמין יותר מצלם אחד. חשוב לבקש ממנו להגיע ראשון ולא לאחר שהאורחים הגיעו. הכירו לו בהדרגה את האורחים ובני המשפחה על מנת שיבין את הקשר וכך הוא יידע אילו רגעים חשובים עליו לצלם.

צוות צילום: במידה ומדובר במשפחה גדולה עם כמות אורחים גדולה –  צלם אחד לא יצליח להנציח את כל הרגעים בצורה מושלמת. למעשה הוא יצטרך לעבוד תחת לחץ וכך התמונות לא יהיו טובות מספיק. צוות הכולל 2 צלמים אם אפשרות לצלם וידאו –  הוא הפתרון הטוב ביותר לאירועים גדולים גם כאשר לא מדובר בחתונה.

האם יש צורך בשירותי צילום בוידאו לבריתה?

אם זאת הבת הראשונה שלכם כדאי מאוד להזמין צלם וידאו בין אם מדובר באירוע קטן או אירוע גדול. באירועי הברית או בריתה הבאים, כדאי לגבש תקציב לאירוע ולבדוק האם אפשר במסגרתו להזמין לאירוע צלם וידאו בנוסף לצלמי סטילס.

איזה רגעים חשוב להנציח בברית?

  • ההורים עם התינוקת: כמובן שזוג ההורים ביחד עם התינוקת הם האנשים הכי חשובים לצילום באירוע. על הצלם להקפיד לצלם אותם ביחד עם התינוקת אבל גם כל אחד בנפרד במצבים שונים.
  • הסבתא והסבא: גם הסבתא והסבא מתרגשים לא פחות מאשר הורי התינוקת. אפשר להפיק מכך לא מעט תמונות מרגשות.
  • התינוקת עצמה: חשוב שהצלם ידאג שתהיה לכם סדרת תמונות סולו של התינוקת בשלבים שונים של האירוע.

איך לבחור צלם לברית?

  • גלריית תמונות: ישנם צלמים שאין שום דבר יפה, יצירתי או מעניין בתמונות שהם מצלמים. כדי לקבל את התמונות היפות ביותר שניתן, בדקו כמה שיותר גלריות באתרים. כך תוכלו לבחור את סגנון הצילום שהכי מתאים לכם.
  • תודעת שירות: קודם כל על הצלם להיות בעל תודעת שירות גבוהה. האירוע הוא אומנם שקט וסולידי ביחס לאירועים אחרים כמו בר מצווה וחתונה, אבל היחס לתינוקת חשוב יותר מהכל. על הצלם לדעת כיצד להפיק תמונות יפות מבלי לגרום לתינוקת לבכות. אחרת התמונות יהיו לא טובות.
  • אלבום ועריכה: בנוסף לגלריות חשוב לבדוק גם כמה אלבומי תמונות לדוגמא. איכות החומר חשובה, אחרת התמונות הללו לא ישרדו זמן רב. כמו כן, אם הזמנתם צלם וידאו, בקשו לראות כמה עבודות לדוגמא לאחר עריכה. עבודה חובבנית וזולה יכולה להרוס את כל הסרט.