מה הכוונה בצ'קים מעוצבים?

מה הכוונה בצ'קים מעוצבים?

האם יצא לכם לראות פעם פנקס שיקים ססגוני ומעוצב? או שאולי קיבלתם תשלום או זיכוי מחברה גדולה שממתגת את עצמה באמצעות הטבעת לוגו על גבי צ'ק? שיקים מעוצבים הפכו לטרנד האחרון בכול הנוגע למיתוג בתי עסק, חברות וארגונים. לכן אין זה פלא כי בעלי עסקים ואפילו אנשים פרטיים – רוצים להשמין פנקסים מעוצבים ששמם מוטבע עליהם בצורה מיוחדת. אבל מה זה בכלל שיקים מעוצבים?

בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים מודעים לכוח של שיקים לעומת דרכי תשלום אחרות, בעוד שקיום שיק ביד – לאחר קיום עסקה או מכירה – מקנה בטחון ואסמכתא לקבלת תשלום, או הוכחה כי אתם זכאים לתשלום מן הצד שנתן את השיק. 

כאשר אתם משלמים באמצעות שיקים אתם רוצים לעשות זאת באלגנטיות בעוד תשלומי שכר דירה, תשלום על רכב, פריסת תשלומים בחנויות ועוד – כולם מספקים אסמכתא לתשלום. 

ביצוע עסקאות בצורה אלגנטית

עיצוב לוגו על גבי שיק מקנה לרבים ביצוע תשלומים בצורה אלגנטית אך חשוב מכול- מיתוג בית העסק שלהם: מיתוג חברה: או ארגון גדול. הטבעה כזאת נעשית באמצעות בתי דפוס מורשים אשר יוצרים קשר עם הבנק, ובאמצעות מערכת מיוחדת מדפיסים שיקים בתוספת לוגו מרשים והטבעה ייחודי. השיקים התקנים שניתן לשלם באמצעותם בכל מקום – הופכים למעוצבים ויפים יותר ועוזרים לרבים למתג את בית העסק שלכם. 

כיצד מתבצעת הדפסת שיקים?

פעולה זאת נעשית כפי שהזכרנו על ידי אנשי המקצוע בלבד! לאחר קבלת פרטים ואישור הבנק, עוזרים  המומחים בבתי דפוס, לבחור את סוג העיצוב, את הצבעים של הלוגו, את סוג ההטבעה ואת הצבעים הכלליים של השיק. ההדפסה נעשית באמצעות נייר בטחוני ששומר על השיק, כמו גם באמצעות הטבעה שלא ניתן לזייף, באמצעות צבעים ביטחוניים, והדפסת לייזר ייחודית. באמצעות שיקים מעוצבים – רבים מגישים תשלומים בגאווה ובד בבד ממתגים עסקים, חברות, שירותים ומוצרים. 

אז אם אתם רוצים לשלם באלגנטיות – בחרו בית דפוס מומלץ להדפסת פנקסי שיקים. בכך תבטחו את השיק ותהנו ממותג חזק.