שמלות כלה שבי וישראל

צילום חתונות – איך לבחור שמלת כלה שתחמיא לגוף שלך ותצטלם טוב?

כמעט כל ילדה או נערה, חולמת על הרגע בו היא תצעד בחופה בשמלה לבנה ולצדה אהוב ליבה. סוג של קלישאה או סיפור מהאגדות, אבל לפעמים המציאות לרגע הופכת לסוג של חלום.

נערות מאורסות רבות, בטוחות שהן יודעות בדיוק את הסגנון המתאים לשמלת הכלה, כזו שתשתלב עם הנתונים הפיזיים שלהן בצורה המושלמת. האמת היא שלפעמים מה שיש לנו בראש, לא מתאים למציאות ובלייב מסתבר כי אותה שמלה שדמיינו כל השנים, לאוו דווקא יושבת על גופנו בצורה שהיינו רוצות. המאמר הבא נכתב במטרה לסייע לאותן בנות להתאים לגופן את שמלת הכלה המושלמת .

בכל הקשור לצילום חתונות – הרי ידוע שעם כל הכבוד לחתן, מה שמעניין את כולם היא הכלה והשמלה שלה. בחירת שמלת כלה אינה דבר של מה בכך, ובשביל היום החד פעמי והמיוחד הזה – שווה לך להשקיע בבחירת שמלת כלה שתתלבש עליך לא פחות ממדהים, ותוציא מהגוף שלך את המקסימום. שבי וישראל, מעצבי אופנה מובילים ובעלי שבי וישראל – שמלות כלה, נותנים כמה טיפים לבחירת שמלת כלה מנצחת.

 ניתן לקבל כאן טעימה מהשמלות של שבי וישראל:

מה הקריטריונים שליפהם עלינו לתכנן את השמלה?

  • מבנה גוף – לכל אחת מאיתנו מבנה גוף שונה. חלקנו רזות, אחרות מלאות במקומות הנכונים, גבוהות או נמוכות ובכדי ששמלת הכלה תחמיא לגוף שלך בצורה מושלמת, חשוב להתייחס לנתונים הגופניים. כלות בעלות מבנה משולש כלומר כאלה שהאגן מעט רחב, אך החלק העליון של גופן צר, מתאימות בדרך כלל שמלות כלה בגזרת A.
    גזרה זו, מטשטשת את הרוחב בחלק התחתון של הגוף. אם יש לכן את אותו מבנה, עדיף שלא תבחרו בשמלות הנצמדות לאגן, אלא בגזרה שמרחפת מעליו. בחרו בדים נשפכים ואולי כדאי להתאים לשמלה כתפיות דקות, זאת משום שאנו רוצים להדגיש את החלק העליון והצר של הגוף. אם את כלה בעלת כתפיים רחבות אך החלק התחתון שלך, כלומר האגן צר, כדאי להדגיש את המותן. כאן גזרת פעמון מושלמת למטרה זו. תחרות ושימוש במרקמים שונים יכולים גם הם להוסיף רובד מעניין. במידה ואתן מרגישות שהבטן אצלכן היא הבעייתית, כדאי להדגיש את האזורים הצרים יותר ואפילו לבחור בשמלה עם מחשוף. לעומת זאת, אם את חושבת שאת רזה מדי, כדאי לאזן את הרזון עם הדגשה בכתפיים ובחירה של שמלה עם מותן צרה, כדי להדגיש את המקומות הנכונים. גב פתוח, פחות מומלץ במקרה הזה.
  • גודל של החזה – אם את בעלת חזה קטן, ומעדיפה שלא להיעזר במילויים למינהם, תוכלי לנתב לטובתך שימוש בטקסטורות, בכדי ליצור מראה מלא. שמלת סטרפלס היא שמלה מושלמת לכלות רזות ובעלות חזה שטוח. כתפיות נופלות ומחוכים בדרך כלל לא מתאימים במצב זה. לעומת זאת, אם בורכת בחזה שופע, תוכלי ליצור מראה ארוך יותר במידה ותבחרי בשמלה המשלבת מחשוף וי עמוק. החיתוך חייב לבוא מתחת חזה. שמלות צווארון או סטרפלס אינן מומלצות במקרה של חזה שופע או גוף מלא.
  • גובה– ידוע לכל שלכלה גבוהה מחמיאים בדים נשפכים על הגוף, אלו מטשטשים את הגובה ומחמיאים בצורה יוצאת דופן. לכלות נמוכות מומלץ שלא לבחור בשמלות ארוכות, אלא שמלות קצרות החושפות את הרגליים. במידה ואת נמוכה, אך עדיין מעדיפה לשלב נפח, בחרי בשמלה שאיננה נפוכה מדי ובקשי להבליט את המותן. לכלות קטנטנות עדיף להימנע מלחשוף כתפיים.

לסיום, לכל אחת גוף מיוחד משלה, אך בכדי ששמלת הכלה תשב ותבליט בדיוק את המקומות הנכונים, כדאי לפעול לפי הכללים. לכלות בהירות יתאימו ברוב המקרים שמלות לבנות ולכלות שחומות צבעי הקרם והשמנת.