שיווק באינטרנט

בניית אתרי וורדפרס

מה מיוחד באתרים שאנחנו בונים? אתרים אטרקטיביים, אפקטיביים או במלה אחת- אולטימטיביים. בניית אתרי וורדפרס,  פלטפורמה שיווקית איכותית, המהווה מנוע ומנוף שיווקי עצמתי, שבה אנחנו מתמחים ובהם אנחנו מזמנים ללקוחותינו אפשרויות וסיכויים בלתי נדלים להגברת החשיפה, לקידום אל המקומות הראשונים בעמוד הראשון של  גוגל.

בניית אתרי וורדפרס היא המתכון המועדף  לבניית אתר תדמיתי כמו גם לחנות וירטואלית שבה ניתן להציג מגוון עצום של מוצרים, לעדכן אותה, להוסיף ולגרוע, להציע הטבות, מבצעים, הנחות, קופונים ועוד.  אתר וורדפרס ממקסם את הפוטנציאל הגלום בעסק שלכם- בין אם אתם מציעים מוצר או שירות.

מערכת בקוד פתוח מזמנת לכם אפשרויות בלתי נדלות להעשרת האתר ולקידומו

אתרי וורדפרס  בקוד פתוח מאפשרים ניהול חופשי או על ידי איש מקצוע. מערכת זו ניתן להעשיר ולגוון ולהעצים באופן משמעותי את הכוח שלה ואת שיעור חשיפתה באמצעות אלפי תוספים המאפשרים להפוך את האתר למהיר יותר, למקושר יותר, לבטיחותי ולאיכותי ועשיר יותר.

סטודיו שיווק באינטרנט מספק ללקוחתו סל שירותים הכולל בנייה, עיצוב, קידום ואחסון אתרי וורדפרס, ייעוץ, הגדרה ואפיון של צרכים, התאמת המערכת לפרופיל השימוש.

הכמות הלא תיאמן של אתרי וורדפרס חדשים המתווספים לרשת האינטרנט מדי יום- מספרם נאמד ב100.000 !- מעידה על הפופולאריות העצומה שלהם ועל כוחה ויעילותה של המערכת.

 איגום משאבים לטובת הלקוחות

איגום משאבים, טכניים, טכנולוגיים, מקצועיים ובעיקר- אנושיים בסטודיו מהווה ערובה לבנייה מושכלת מותאמת אישית של אתרים לכל לקוח. ניתן, כאמור, לקבל את כל סל השירותים הכולל עיצוב (העיצוב אינו מתמצה רק בחזות האתר, יש לו השפעה חשובה, לא אחת מכרעת, אל סיכויי החשיפה שלו ועל מילוי הציפיות ממנו כאתר תדמיתי שיווקי), קידום ועוד.

הניסיון העשיר שצברנו זה מכבר בנושא בניית אתרי וורדפרס מקנה לנו ביטחון מלא ביכולתנו להציע ללקוחות את האתר המתאים להם ביותר, זה שייתן מענה מיטבי לצרכים, לרצונות, לדרישות ויענה על הציפיות שלהן (חשוב לערוך תיאום ציפיות מבעוד מועד כדי להתוודע למה סביר, לגיטימי ואפשרי לצפות מהאתר כדי להימנע מטיפוח ציפייה מופרזת).

אתר שבנוי נכון, באופן מקצועי, כאשר כל אחד מההיבטים החשובים שלו מקבל מענה מקצועי, עשוי להפוך למנוע ולמנוף תדמיתי ושיווקי אשר היתרונות והתועלות שלו ייבחנו ויימדדו על פי כמות הגולשים שייכנסו אליו בכלל ועל מי מהם שייהפכו ללקוחות ויזמינו מכם את המוצר או את השירות שאתם מציעים.

אתם טרם קיבלתם החלטה –זה המקום וזה הזמן ליצור קשר ולקבל את כל המידע על אודות בניית אתרי וורדפרס. בהינתן מרכזיותה, חשיבותה והשפעתה העצומות של רשת האינטרנט, בניית אתר בכלל ואתר ווררדפרס בפרט היא הכרח המציאות עבור אנשים, ארגונים וחברות בכלל ועבור בעלי עסקים בפרט

צרו  קשר לקביעת פגישת ייעוץ ללא עלות
076-5410550