צלם מוצרים מקצועי

איך בוחרים צלם מוצרים מקצועי?

בחירת צלם מוצרים מקצועי לעסק הוא לא משהו שאנו עושים כל יום. הרי שלא נצטרך לצלם מוצרים בכל יום בדרך כלל. למרות זאת, כאשר כבר מזמינים את הצלם לצילום מוצרים בעסק שלנו חשוב שהתמונות יציגו את המוצרים בצורה הטובה והמקצועית ביותר. זה אומר תמונות חדות, ללא טשטוש, עם רקע מתאים המבליט את המוצר וברזולוציה גבוהה שתוכל להתאים לא רק לפרסומים אונליין אלא גם להדפסות פרינט בעת הצורך. הנה כמה פרמטרים שחשוב לבדוק לפני הזמנת צלם מוצרים לעסק שלכם.

בדיקה של תיק עבודות:

כמו בכל תחום ובכל מקצוע חשוב ומומלץ לבדוק את תיק העבודות של הצלם. כאשר מדובר בתחום כמו גרפיקה, צילום, אדריכלות וכד' – התחום עצמו מבוסס על תמונות, עיצובים ואובייקטים ויזואליים ולכן ניתן להתרשם יותר בקלות מתיק העבודות של בעל העסק. בדקו את המוצרים שהוא צילם, האם התמונות נראות לכם טובות? מקצועיות? חדות? מעניינות?

בדיקת המלצות:

חשוב לבדוק את ההמלצות על הצלם. יש לקוחות שבוודאי אהבו לעבוד אתו יותר ואחרים פחות. פידבקים אותנטיים תוכלו למצוא בדרך כלל בדף העסקי של הצלם ברשתות החברתיות, בגוגל מיי ביזנס ועוד. כדאי לקרוא גם פידבקים פחות חיוביים כדי לדעת מול מי אתם עובדים.

אילו שירותים הוא מספק?

צלם המתמחה בצילום חתונות קרוב לוודאי פחות יתמחה בצילום מוצרים לעסקים. על אף שלא מדובר בתורה מסיני וצלם מקצועי יכול להכשיר את עצמו להתמחות בכמה סוגי צילום, אולם אם אתם רוצים לוודא שהצלם שלכם אכן בעל ניסיון בצילום מוצרים מקצועי לעסקים כמו סטודיו לצילום חן ברקוביץ, בקשו לראות תיק עבודות וכו'.

האם הוא מגיע עם כל הציוד הנדרש אליכם?

סביר להניח שהצילום של המוצרים יתבצע בבית העסק או במחסנים של בית העסק. על כן חשוב שהצלם יגיע עם סטודיו נייד וכל הציוד הנדרש את בית העסק.