וידאו תדמיתי למנעולן

טיפים ליצירת סרטון תדמית עבור מנעולן

מנעולנים, הידועים באנגלית בשם Locksmith – הם מקצוע מאד מבוקש בארה"ב. יתר על כן, לא מעט ישראלים בוחרים משום מה לעסוק בתחום הזה בארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות. צילום סרטון תדמית למנעולנים יכול להיות מאתגר אך מעניין. מדובר בבעל מקצוע נייד שמספר את השירות שלו באזור הלקוח – בין אם זה בית, משרד, או מכונית תקועה בשוומקום.

טיפים ליצירת סרטוני תדמית למנעולנים:

  • בדומה לטיפ של סרטי תדמית לחברות ניקיון, גם במקרה הזה מומלץ לנסות ולצלם כמה וכמה משירותי העסק המוצעים ללקוח. בדוגמה של הסרטון לעיל, ניתן לראות כיצד המנעולן (במקרה הזה מניו יורק), גם פורץ לרכב, גם משכפל מפתחות ועוד פעולות נוספות – וכך מציג את סט הכישורים והשירותים אותם הוא מעניק ללקוח.
  • כמו כל סרטון תדמית, עליו להיות קצר וברור. לאנשים אין יותר מדי סבלנות והם רוצים לקבל תכלס.
  • לא חייבים לדבר אל המלצה עם לא רוצים. אפשר לשלב בסרטון אלמנטים ויזואלים שיעשו את העבודה עבורכם.

להלן קצת מידע כללי על התחום:

מתי חשוב לבצע החלפת מנעולים

החלפת מנעול צריכה להיעשות באופן קבוע כל כמה שנים, עליכם לזכור כי ככל שעובר הזמן המנעול בדירה או במשרד שלכם נשחק יותר ויותר – וכך האפקטיביות שלו הופכת להיות ירודה עד לכדי לא מועילה. חשוב לבצע החלפת מנעולים רק עם מנעולנים מוסמכים, כאלה שידעו איך לפרק את המנעול הקיים ולהרכיב עליו מנעול חדש ומשוכלל בצורה הטובה ביותר. אצלנו תקבלו את רמת השירות הגבוהה ביותר תוך שמירה על כל הסטנדרטים הגבוהים המאפיינים את הדרישות שלכם, מבחינתו המדד להצלחה זה שביעות הרצון של הלקוח – שככל שהיא גבוהה כך נדע שעשינו את עבודתנו בצורה הטובה ביותר.

מכונית עם מפתחות

מתי כדאי להחליף את המנעול בדירה או במשרד?

ישנם מקרים שבהם תהיו חייבים להחליף את המנעול בדירה או במשרד שלכם, ראשית כל אם אתם שמים לב למשהו מוזר בעת הנעילה או הפתיחה של הדלת. לא פעם סימנים מקדימים כמו מנגנון חלש והשמעת רעשים הם הדרך האידיאלית להבין כי המנעול מתחיל להישחק ועליכם לפעול בזריזות ולהזמין איש מקצוע על מנת לתקן את הבעיה או להחליף את המנעול.

סיבה נוספת שתגרום לכך שתאלצו להחליף את המנעול של הדירה או המשרד שלכם היא איבוד מאסיבי של מפתחות. לעיתים שכיחות יוצא לנו לאבד את הצרור מפתחות שלנו, אך כאשר המנהג הופך להיות להרגל עליכם להיות מודעים כי המפתח עלול להיות כלי נגדכם ואם הוא יגיע לידיים הלא נכונות אתם תמצאו בבעיה רצינית.

סיבה שלישית שתגרום לכך להחליף את המנעול היא הגנה אידיאלית לדירה או למשרד שלכם. מנעולנים יכולים להציע לכם מנעולים מתקדמים שיספקו לכם הגנה אולטימטיבית – הטכנולוגיה גם בתחום המנעולים הולכת ומשתפר ולכן תוכלו כל העת לשפר את רמת ההגנה ולחפש את הדבר הבא בתחום המנעולים.